126 Days · 10 Moments · May 2018

Zawody biegowe (4) 62,20 km


16 September 2018

VII półmaraton MONDI na trasie Chełmno-Świecie.

8 September 2018

III Wąbrzeska Dziesiątka. Wielkie brawa dla organizatorów. Ciekawy pakiet startowy, dobre zabezpieczenie trasy, dużą ilość kibiców, muzyka, rewelacyjny prowiant i medal jak się patrzy.

23 June 2018

Udało się! Unisławski bieg na 21,1 km przebiegał w wymarzonych warunkach pogodowych, mimo że Słońce bardzo powściągliwie obdarowywało nas swoim ciepłem. Na szczęście nie padało. Miejscami zawiewał silniejszy wiatr. Trasa asfaltowa z stromym finiszem na szczyt skarpy pradoliny Wisły. Najważniejszym jest jednak to, że medal został zdobyty. Jego wartość została wyceniona dzisiejszym wysiłkiem na 2:03:52. Jutro rozpoczyna się czwarta wyprawa rowerowa. Wszystkich na nią zapraszam.

3 June 2018

Najbliższe zawody biegowe już tuż, tuż. Na dzień przed rozpoczęciem czwartej wyprawy rowerowej będę biec w Unisławiu. To tutaj Magda, po raz pierwszy w sportowej karierze, wystartuje w półmaratonie. Nie omieszkam uczestniczyć w tym wydarzeniu, ponieważ medal po takim biegu cieszy inaczej niż jego odpowiednik o wartości 10 km. Chciałbym pokibicować jej na tej trasie, która bądź co bądź będzie dużym wyzwaniem. 😁

15 May 2018

19 maja 2004 roku postanowiłem zliczać przebiegnięty dystans. Dziś tj. 15 maja 2018 roku, niemalże po czternastu latach, mój biegowy licznik przekroczył 8000 kilometrów. Do obwodu Księżyca mam jeszcze daleko. Może zdążę osiągnąć ten cel, zanim ukończę 50 lat. 😉

13 May 2018

Trzeci medal Izy; mój trzydziesty dziewiąty.
Nasza liderka z mężem.
Po medal. Czas 01:08:48.
Pierwszą relację z naszych biegów, zamieszczam spod zamku w Świeciu. To tutaj Iza zadebiutowała w biegu na 10 km. Organizatorzy imprezy postawili się na wysokości zadania, zamawiając nawet słoneczną pogodę. A jeśli dorzucić do tego zaplecze kulinarne w postaci drożdżówek i smacznych pierogów, to ilość przybyłych na zawody biegaczy wzrosła do ponad siedmiuset.
Witajcie szanowni journiści. Przedstawiam Wam naszą biegową paczkę. Nieco w okrojonym stanie, bo brakuje Roberta, ale i tak miło mi przedstawić moją kochaną żonę Izę, Magdę i Pawła. Paweł nr 2, który obecnie robi zdjęcia, pełni rolę nie tylko męża Magdy, ale także naszego kierowcy, fotografa i tragarza.