Poland, Italy · 8 Days · 7 Moments · October 2017

Wyprawa Ania do Italy


2 November 2017

I to miejsce zasługuje na osobny post. Piękny zamek, cudowny park i luk triumfalny, którego widok przenosi Cię do centrum Paryża

1 November 2017

Każdy kto mnie zna wie, ze nie akceptuje komiunikacji miejskiej jako środka do przemieszczania się w zwiedzanych przeze mnie miejscach. Zazwyczaj wybieram piesze wyprawy, tym razem jednak i na rower znalazł się czas. Suma 61 km na liczniku ;)

28 October 2017

Nie byłabym sobą nie wspominając o jedzeniu! Jeden z głównych powodów dla których chciałam powrócić do Włoch to oczywiście ich kuchnia!
Prawdziwa gwiazda Mediolanu, nasza wersja nocą i za dnia! Włoskie wino nabiera innego smaku 🍷🍷

27 October 2017

Relacja z Mediolanu nie może obejść się bez wspomnienia o modzie. Reasumując gdyby ktoś przypadkiem miałby nadwyżkę gotówki to właśnie znalazłam idealne miejsce na jej wydanie - efekt muwrowany już po pierwszej wizycie w sklepie. Tymczasem my postanowiliśmy pozostać na przymierzaniu i kreowaniu nowych trendów w modzie 😎
Będąc w Mediolanie gorąco polecam wybrać się na wycieczkę z darmowym przewodnikiem. Trwa ona 5 godzin, natomiast sam przewodnik zasłużył na pokłonu uznania ze względu na swój profesjonalizm! Ps. Zdjęcia przedstawiają ostatni punkt wycieczki jakim jest ten oto posąg stojący przy budynku giełdy. Dla zainteresowany polecam zgłębienie tematu!

26 October 2017

Czas zacząć nową przygodę ;) Italy we are coming 😎😎