Poland · 8 Days · 7 Moments · April 2018

Tropem psich łapek


19 April 2018

Lili prawie dwuletnia sunia. Lili jest malutka waży 10 kg. Jest kochaną, bardzo delikatną sunią. Uwielbia się przytulać i być blisko człowieka. Jest naszą małą rozpieszczoną księżniczką.
To Rico, maluch który został adoptowany ode mnie 2 tygodnie temu. Niestety Rico nie miał szczęścia, nie trafił dobrze i wczoraj wrócił z adopcji bo niszczył i sikał. Rico ma około 3 miesiące jest bardzo radosnym i energicznym szczeniamiem. Czy znajdzie wreszcie swój dom? Taki na zawsze?

15 April 2018

Moje skarby <3
Leksi, roczna suczka adoptowana ze schroniska. Leksi to wielki przytulas i zazdrośnica. Zawsze musi być najbliżej nas. Jest kochana i bardzo słodka. Jej ulubione zajęcie to jedzenie 😂. Jej adopcja to była najlepsza decyzja. Już nie wyobrażamy sobie życia bez niej.
Nori, najmłodsza z moich suni, ma około 5-6 miesięcy. Wzięłam ją około miesiąc temu z kliniki weterynaryjej. Najpierw Nori miała być u nas na chwile i mieliśmy szukać jej domu, aczkolwiek kupiła sobie nasze serca i została na zawsze.
Luna to roczna dziewczynka, adoptowana z fundacji Szczenięce marzenia kiedy miała 5 tygodni. Luna ma masę energii, uwielbia biegać, trenować i bawić się. Ma ogromne problemy behawioralne nad którymi pracujemy. Luna uwielbia ludzi, kiedy kogoś sobie upatrzy nie daje mu spokoju bo chce być ciągle glaskana. Uwielbia się przytulać i być jak najbliżej człowieka.

11 April 2018

Oto Bilbo i Bąbel maluchy które mam aktualnie na DT. Trafiły do mnie jak miały nie całe 3 tygodnie, wstawanie co 3 h żeby je nakarmić, praca 24/7 za którą nikt nie płaci, ale w zamian dostaje się coś czego nie da się kupić za żadne pieniądze - szczęście w oczach psa. Maluchy będą niedługo do adopcji.