Spain · 3 Days · 3 Moments · September 2017

20 September 2017

Futbolā spēlēja Valensija pret Malagu. Uzvarējām ar 5-0! Aizgājām ar Edgaru pēc tam uz viņa veco dzīvokli un tad uz mīlīgu vietiņu, kur pasniedza mazas picas un sangriju.

19 September 2017

Šorīt pamodos jau ap 7.00. Sapratu, ka manā istabiņā tomēr ir pārsvarā meitenes 8/10 un krāca ik pa mazam brītiņam tikai viens. Vēl mazliet pasnaudu un pēc 8.00 izgāju dušas, sazvanījos ar Martex par darba lietām un izčekojos no hosteļa. Kopējā pieredze laikam vērtējama kā apmierinoša. Devos 2km ar kājām uz autoostu, lai dotos uz Valensiju. Ieskrēju pie autoostas mistiskā ķīnietī, kur paņēmu tuna sandwich. To veiksmīgi ātri notiesāju autobusā pirms man blakus kāds apsēdās. Divas stundas nogulēju. Nākamās divas skatījos ārā pa logu. Tiku līdz Valensijai, satiku Edgaru ar ziņām par to, ka man īsti laikam tomēr nav kur palikt un aizgājām gājienā pa vecpilsētu u.t.t. Pirms viņa darba nogājām aptuveni 8kg ar 5,5kg uz muguras. Teiktu, ka lieliski, ja tagad nebūtu tulznas uz kājām, haha. Bet, protams, viss jau lieliski tāpat! Pēc Edgara darba ašā ideja bija man iečekoties hostelī, kurš liekas super fancy un divreiz lētāks nekā Barselonā esošais. Pēc tam izlēmām doties uz futbolu.

18 September 2017

Šodien pēc briesmīga laikapstākļa aka ciklona Tomasa Rīgā vakarā aizkūlos uz Barselonu. Lidojums kavējās, bet neko jau atvaļinājumā nevar nokavēt. Lai tiktu uz centru, nācās uz neatdošanu aizņemties 60 centus no kāda vietējā pipara. Savukārt metro man pienāca klāt programmētājs ukrainis, kurš strādā Polijā, bet atbraucis ciemos pie māsīcas. Viņš sasmējās par manu 'one night stand' with Barselona un ātri vien šķīrāmies, jo bija jākāpj ārā. Pirmā pieredze ar hosteļiem ir gandrīz laba. Vieta pati tāda nekāda, taču lokācija ir lieliska - tieši blakus gotiskajam rajonam. Pāri ielai ir labākais falafels kādu esmu ēdusi. Izstaigāju skaisto rajonu, aizčāpoju līdz krastmalai, saskatījos palmas un jahtas. Tagad gan pirmā nakts 10 cilvēku istabiņā. Pagaidām krāc tikai viens. :D