Europe, Asia · 50 Days · 6 Moments · January 2019

Moje wyzwanie fotograficzne na 2019r.


23 February 2019

Spacer w Centrum stolicy. Hala Gwardii.

16 February 2019

To zdjęcie zrobiłam w Wielkim Pałacu Królewskim w Bangkoku. Mama pozowała do zdjęcia w innej pozie, ale w pewnym momencie zaczęła się wygłupiać i udało mi się uchwycić moment, jak kieruje całusa w stronę lwa. Wyjątkowo podoba mi się to zdjęcie, gdyż nie było specjalnie ustawiane, a nadaje się na okładkę przewodnika o Bangkoku :)

9 February 2019

Jednak ciężko jest wybrać zdjęcie spośród kilku tysięcy zrobionych na wakacjach. Po dłuższym zastanowieniu się wybieram jednak to zdjęcie, które zrobiłam o 5.00 rano stojąc wśród dziesiątek turystów i czekając na wschód słońca. A wszyscy czekaliśmy już tutaj od 4.00 rano. Dziesiątki tuk tuków wiozły turystów z Siem Reap do tego magicznego miejsca. I każdy w ciszy i skupieniu czekał na tę chwilę. Od 5.30-6.00 wszyscy ruszyli dalej, zwiedzać kompleks świątyń w Ankorze.

2 February 2019

Zdjęcie zrobione przy hotelu Marina Bay Sands na moście Helix Bridge. O godzinie 24.00 wyszliśmy z Markiem na spacer naokoło Mariny. W tym czasie ekipa fotografów robiła sesję młodej modelce. Udało mi się ją uchwycić w trakcie jej pracy.

1 February 2019

26 January 2019

Zdjęcie zrobione w Istambule, w drodze do Tajlandii. Mamy kilku godzinny postój w Stambule. Korzystamy z usługi oferowanej przez linię lotniczą i zwiedzamy miasto z pilotem. Tłum ludzi, gwar, mgła wisi w powietrzu, a w tle Błękitny Meczet.

5 January 2019

To moje wyzwanie na ten rok. Robić w tygodniu zdjęcia i pod koniec tygodnia wybrać jedno, które uważam za moje najlepsze. W ten sposób będę aktywna i mam nadzieję, że moje zdjęcia będą coraz lepsze 🎦👁‍🗨 Oprócz tego to wspaniała przygoda ! 🤩 Pierwsze zdjęcie jest wykonane na Górze Parkowej w Krynicy Zdrój, idąc w stronę Źródełka Miłości. Święta w tym roku wyjątkowo były śnieżne i mroźne.