Turkey · 9 Days · 13 Moments · October 2017

Maceralarım


27 October 2017

Mythology class - manzara çok güzel. Keşke koltuklar biraz daha rahat olsa.

26 October 2017

Balık shopping - palamut şile
Ruh halimi de ayrı bir journi'de yazayım. Hem inişliyim hem çıkışlıyım. Arada gayet iyiyim bazen meeeehhhhhh bir haldeyim. Mutluluk seviyem şu an 5.5-6. Yolu izlemek istiyorum journi bilahare si yu.
Günaydııın Journi sana yazmayalı havalar soğudu güneş gözlükleri kafalardan kalktı yağmurlu bir günde okula gidiyorum harıl harıl ders çalışıyorum. Vize zamanı geldi. Bu sefer farklı valla harıl harıl haldeyim. Umarım bu dönem tüm derslerimi geçerim. 7sini birden! ☺️ bir sebep yok geçememem için.

21 October 2017

Metrobüüüüs! Allahım düşürmesin. Çini bisküvisi almaya gidiyoruz annimle

20 October 2017

Dersten erken çıktım, ben niye böyle yaptım. Bir daha yapmıycam. Bu alıştırma süreci olsun. Ama eve gidip okuma yapıcam. Üzüldüm valla. Orkunla tamamen bitti. Ve bu yüzden çok mutluyum. Yuppi. Oje alıcam yoldan. One more yuppi. Eve gidip okuma yapayım.

19 October 2017

Mutluluk seviyem:4 orkunun etkisi var. Beklemekten sıkılmış oluşum. Ve cumartesiye az kalması ve o gün de arayacak mı bilmemem. Bunlar mutluluk seviyemi 3-4e düşürdü. Yarından sonra araması lazım yarın da duyguyla konuşucam i hate beklemek
Haliç-Golden Horn. After a long time. Ama ne kadar değişiklik var bende... Mutluluk seviyesiii: 6. Orkunun etkisi olmuyor desem yalan olur. Ama buçuk puan oluyor heralde. Neyse sonucu da değiştirmeyecek. Metrodan biraz tırstım. Panik gibi bişey oldu bende. Telefonla uğraşarak atlattım. Şimdi iniyorum. Ama metro biraz bozdu. Evet
'M afraid 😖😅
Defne Hanım'dan çıktım, çok iyi geldi.
Hello from DT2

18 October 2017

Evdeyim uyumak üzere. Güzel bir gündü. Yaptıklarımı daha çok kaydetmek istiyorum. Uykum da var epeyce. Öpüyorum.