Europe · 5 Days · 38 Moments · September 2017

Roadtrip :: jihozápadní Anglie


11 September 2017

10 September 2017

9 September 2017

Mên-an-Tol
Pendeen Watch Lighthouse
Wheale Owles
Land's End
Nanjizal, Land’s End, West Cornwall
Porthgwarra Beach
The Minack Theatre
Pedn Vounder Beach
Boscawen-un Stone Circle
Carn Euny Ancient Village

8 September 2017

Už bydlíme 😊
Nakupujeme zásoby a tankujeme naftu
Západ slunce u Godrevy Lighthouse
St Michael Rock
Doyden Castle
The Delabole Slate Company Ltd
The Museum of Witchcraft and Magic
King Arthurs Hall
Horká čokoláda
Tintagel Castle
Snídaně s výhlenem ❤️
A je to! Jsme na místě. Cider a spinkat.

7 September 2017

Sjíždíme z dálnice, abysme se na hodinu vyspali. Máme oba kryzovku. Chce se nám hrozitánsky spát. Našli jsme si tmavé místo vedle kamionů. Dobrou noc.
Noční nákup cideru v řetězci Asda
Jo! A tuhle tresku teď hodlám celou sníst!!
Při odchodu z letiště voláme do naší autopůjčovny pro předem domluvený transfer k autu. Po 15ti minutách nikdo nikde. Už si začínáme dělat maličko starosti. Nakonec se k nám naštěstí přidávají další lidi a tak čekáme společně. Odvoz nakonec přijíždí po půl hodině. Snažíme se dostat co nejrychleji k přepážce, abysme ještě dneska navštívili alespoň jedno místo u Bristolu. Všechen náš elán a nadšení je v okamžiku pryč. Je nám oznámeno, že protože jsme přijeli pozdě, tak naše předem zaplacené auto půjčili někomu jinému. Buď si můžeme počkat minimálně 4 hodiny na další auto a nebo si připlatit za auto lepší. Další varianta je odejít a nechat propadnout celou platbu. Za předem zabookované auto jsme zaplatili cca 1.000€ - náš doplatek by byl 900€. Horší auto údajně nemají. A teď babo raď… Samozřejmě jsme si nakonec připlatili. Už takhle dorazíme na ubytování až kolem půlnoci a dneska se už rozhodně nikam nepodíváme. To nám ta dovolená teda začíná.
Po 2,5 hodinovém zpoždění konečně sedíme v letadle.
Myslela jsem si, že tu nejdůkladnější kontrolu před odletem provádí v Číně. Spletla jsem se! V Pardubicích na letišti nám prohledali úúúplně všechno. Nemůžu jim to zazlívat, tuhle linku (Pardubice - Londýn) otevřeli teprve včera.